корпус "Охматдиту" 5.ua

Квіташвілі: Новий корпус "Охматдиту" відкриють у 2016 році

Новий корпус дитячої лікарні "Охматдит" відкриють уже наступного року, повідомив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.

"Гроші виділені, вже почнуться торги, буде оголошуватися переможець з будівництва - це 67 тисяч квадратних метрів, які повинні бути закінчені до кінця року. Так що паралельно будуть там монтажні роботи та внутрішні роботи. Ми сподіваємося, що до кінця року всі гроші, які були виділені Кабміном, будуть освоєні і країна вже наступного року зможе відкрити сучасний технологічний центр. Так що з "Охмадиту" все рушило в правильному напрямку, і сподіваємося, що все закінчиться без якихось ускладнень", - заявив Квіташвілі. Будівництво нових корпусів Охматдиту зупинили майже півтора року тому через брак фінансування.

Голова МОЗ також заявив, що до кінця року Україна придбає усі необхідні ліки, яких не вистачає. Наступного ж року, за словами Квіташвілі, закуповувати почнуть раніше - у лютому-березні.

Попередній матеріал
Такі дії, як під Старогнатівкою, йдуть по всьому фронту, терористи хочуть знищити опорні пункти українських сил - Бутусов
Наступний матеріал
В умовах децентралізації префект має бути незалежним від місцевого політичного середовища - Козловський
Теги:
Loading...