5.ua

Квіт звільняє відділ внутрішнього аудиту Міносвіти через підозру в корупції

  Міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив про звільнення відділу внутрішнього аудиту міністерства через підозру в корупції.

  Про це він заявив сьогодні, 20 серпня, під час брифінгу в Києві.

  Розповідаючи про перевірку в Національному авіаційному університеті, Квіт зазначив, що одним із наслідків такого заходу стало звільнення відділу внутрішнього аудиту Міносвіти.

  "Дивним чином інтереси тих осіб, які мають приватні комерційні зацікавлення в Національному авіаційному університеті, вони збігаються, тобто мені видно, що вони збігаються з інтересами тих наших колег, які пішли перевіряти цей навчальний заклад", - розповів міністр.

  Він також зазначив, що відділ внутрішнього аудиту займається перевірками в навчальних закладах у системі Міністерства освіти і науки. "Звичайно, я не можу тут давати остаточних оцінок. Тому що все це будуть оцінювати правоохоронні органи, до яких ми будемо звертатися", - додав керівник Міносвіти. 

  Нагадаємо, нещодавно в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Квіт заявив, що фінансування університетів через держзамовлення є нонсенсом.

  Попередній матеріал
  На Донбасі загинули четверо українських бійців, ще 14 було поранено – Мотузяник
  Наступний матеріал
  Внаслідок потужного вибуху у столиці Єгипту постраждали шестеро осіб
  Теги:
  Loading...