5.ua

Квіт відреагував на поновлення на посаді кума Табачника

  В.о. ректора НАУ, який повернув Луцького на посаду проректора, позбувся роботи.

  Сьогодні, 6 листопада, голова Міносвіти Сергій Квіт на своїй сторінці у Facebook повідомив про останні події у Національному авіаційному університеті.

  Міністр звільнив в.о. ректора Рімвідаса Хращевського "через продовження ним фінансових схем по вимиванню коштів з університету та намір оскаржувати в суді постанову Кабміну по передачі Державній прикордонній службі семи літаків, незаконно закуплених (без проведення тендера) кілька років тому". За даними Сергія Квіта, ці літаки ніколи не піднімалися у повітря й не використовувалися для навчання студентів, тоді як держава має у них об'єктивну потребу.

  Міністр підтвердив і спробу відновити на посаді кума Табачника: "Також дійсно мала місце спроба Р.Хращевського поновити на посаді першого проректора М.Луцького. На теперішній час виконує обов'язки ректора НАУ професор В.Харченко. Відповідно, М.Луцький не має відношення до університету".

  Документи про останні кадрові призначення опубліковані на сайті НАУ. Згідно з ними, кадрова перестановка мала місце напередодні, а сьогодні новий в.о. ректора уже приступив до виконання обов’язків.

  Нагадаємо, 20 серпня першого проректора Національного авіаційного університету Максима Луцького та чотирьох проректорів звільнили з посад, як призначених всупереч Статуту університету та закону.

  Попередній матеріал
  У Росії майже вдвічі впали продажі автомобілів
  Наступний матеріал
  Одеситка знайшла в сміттєвих баках бойові гранати і автомат Калашникова
  Теги:
  Loading...