Сергій Квіт 5.ua

Квіт просить прибрати портрети чиновників у закладах освіти

  За словами міністра, школа має розвивати в дітей критичне мислення, а не чинопошановування

  Міністр освіти і науки України Сергій Квіт назвав розміщення портретів державних службовців у закладах освіти неприпустимим. Про це повідомляє прес-служба освітнього відомства.

  "Зважаючи на окремі факти, що надходять до Міністерства освіти і науки України, вважаю, що розміщення портретів міністра освіти і науки та інших державних службовців у закладах освіти є неприпустимим", - йдеться в заяві міністра.

  За словами Квіта, школа має закладати в дітях здатність критично і незалежно мислити, а не привчати учнів до улесливості, чинопошановування чи культу керівних осіб. Натомість відомство рекомендує розміщувати для загального огляду насамперед державні символи, портрети історичних діячів та випускників, якими пишаються навчальні заклади. "Це можуть бути, зокрема, ті, хто відзначився, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України", - додав міністр.

  Нагадаємо, торік на друкування підручників уряд витратив майже 260 млн грн. Це половина необхідної суми. Решту тепер мали знайти у місцевих бюджетах. Про це на початку лютого 2016 року заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

  Попередній матеріал
  "Афганці" одні з перших долучилися до захисту Батьківщини на Донбасі - Порошенко
  Наступний матеріал
  Третю добу триває блокада руху російських вантажівок на Львівщині
  Loading...

  З 1 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО

  Випускники кримських шкіл можуть зареєструватися на ЗНО через Інтернет

  МОН оприлюднило дати шкільних іспитів