5.ua

Квіт: Необхідно продовжити процес скорочення неефективних вишів

  Міністерство освіти і науки України підготувало законопроекти про базову та професійну освіту, а також про наукову і науково-технічну діяльність.

  Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт, передає "Інтерфакс-Україна". Він зазначив, що незабаром ці проекти законів буде внесено до Верховної Ради України.

  "Сподіваюся, що парламент розгляне три наші законопроекти, які ми маємо намір виносити: це закон про професійну освіту, закон про базову освіту і закон про наукову та науково-технічну діяльність", - сказав Квіт на засіданні Кабінету Міністрів 26 серпня.

  Міністр також повідомив, що необхідно продовжити процес скорочення неефективних вишів. Так, за його словами, за минулий рік їх кількість зменшилася на 76 закладів.

  Нагадаємо, 20 серпня Квіт повідомив про звільнення відділу внутрішнього аудиту міністерства через підозру в корупції. "Все це будуть оцінювати правоохоронні органи, до яких ми будемо звертатися", - додав Квіт. Раніше в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Квіт заявив, що фінансування університетів через держзамовлення є нонсенсом.

  Попередній матеріал
  Спецпредставник ОБСЄ після засідання у Мінську: Новий навчальний рік потребує припинення вогню
  Наступний матеріал
  Американця, який убив 12 людей на прем'єрі "Бетмена", не засудили до смертної кари
  Теги:
  Loading...