5.ua

Квіт: Державний центр міжнародної освіти очолить офіцер СБУ

  Державний центр міжнародної освіти, створений міністерством у 2003 році з метою популяризації отримання освіти в Україні громадянами інших країн, очолить офіцер Служби безпеки.

  Про це заявив профільний міністр Сергій Квіт, повідомляє "5 канал". Таке рішення ухвалили з метою запобігання корупції та фактичної купівлі українських дипломів іноземними студентами. За словами Квіта, це дасть можливість також підвищити рівень обізнаності молоді з інших країн.

  "Частина таких студентів іноземців шукають різних шляхів, вони просто хочуть купити дипломи. У нас є такий державний центр міжнародної освіти, час від часу там керівники змінюються, вони ці умови дуже розуміють і стають частиною системи, тому на моє прохання це підприємство очолить офіцер СБУ", - повідомив Квіт.

  Призначили і виконувача обов'язків Центру оцінювання якості освіти. Ним став Вадим Карандій, який до цього очолював державне підприємство "Інфоресурс", а раніше обіймав посаду заступника директора Центру оцінювання якості освіти. Кілька днів тому Кабінет міністрів звільнив з посади директора Центру Ігоря Лікарчука.

  Нагадаємо, 20 серпня міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив про звільнення відділу внутрішнього аудиту міністерства через підозру в корупції. "Все це будуть оцінювати правоохоронні органи, до яких ми будемо звертатися", - додав Квіт. Раніше в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Квіт заявив, що фінансування університетів через держзамовлення є нонсенсом.

  Попередній матеріал
  Українці стали гірше ставитися до ідеї зближення з Росією - політаналітик
  Наступний матеріал
  Упійманому на Донбасі російському майору Старкову винесли вирок - 14 років позбавлення волі
  Теги:
  Loading...