5 канал

Куценко: На посади керівників до місцевих прокуратур було подано понад 450 осіб

  Під час співбесіди в ході конкурсного відбору керівників до місцевих прокуратур розглядалися так звані "компромати" на можливих претендентів, а також аналізувалися подані декларації.

  Про це на брифінгу щодо ходу проведення та результатів конкурсного відбору керівників до місцевих прокуратур заявив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко. 

  "Під час співбесіди однозначно розглядалися такі питання: листи, які надходили від активістів, від представників громадськості, так звані "компромати" на можливих претендентів та кандидатів на посади, бо безліч надходило інформації щодо участі можливих претендентів, деяких, у тих чи інших корупційних схемах", - сказав він.

  За його словами, аналізувалися подані декларації кандидатів, які порівнювалися з їхнім реальним рівнем життя.

  "Крім того, аналізувалися декларації кандидатів, які порівнювалися з їхнім реальним рівнем життя. Тобто якщо людина декларувала незначні статки, при цьому приїжджала на конкурс на дорогій автівці, мала дорогі будинки, це викликало питання у членів комісії і таким чином вони колегіально приймали ті чи інші рішення", - додав Куценко. Також прокурор додав, що оцінювалися й організаторські здібності кандидатів.

  "За результатами тестування, загальна кількість кандидатів, поданих на посади, склала 462 особи, і зовнішніх, скажімо так, представників - у нас було 14 осіб, що фактично склало 3,03%. Це відповідно те, що комісії запропонували керівництво Генеральної прокуратури для призначення", - додав Куценко.

  Нагадаємо, місцеві прокуратури отримали 154 керівників. 

  Попередній матеріал
  Македонія змінить назву на вимогу Греції
  Наступний матеріал
  Санкції ЄС проти Росії будуть продовжені цієї п'ятниці - журналіст