Дзеркало тижня

Кума Табачника звільнили з посади проректора НАУ

  Першого проректора Національного авіаційного університету Максима Луцького та чотирьох проректорів звільнено з посад як призначених всупереч Статуту університету та закону.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті НАУ.

  Учора, 20 серпня 2015 року, Рімвідас Хращевський - новопризначений наказом МОН України в.о. ректора НАУ - в установленому законом порядку, у присутності колег оголосив накази про звільнення першого проректора Максима Луцького і проректорів Павла Борсука, Ярослава Козачка, Ірини Зарубінської та Анатолія Полухіна, які заслухали ці рішення. 

  В оприлюдненій заяві згадані вище особи були призначені на свої посади екс-ректором Миколою Куликом із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України. 

  Також всупереч Статуту НАУ умови та розмір оплати їх праці встановлювався самовільно без погодження за встановленою процедурою. Йдеться про значні обсяги бюджетних коштів, наголошується в повідомленні.

  Нагадаємо, 20 серпня цього року очільник Міністерства освіти і науки Сергій Квіт заявив, що проректор Національного авіаційного університету має комерційний інтерес до вишу. 

  Попередній матеріал
  У Києві встановили скульптуру, присвячену захисникам незалежності України
  Наступний матеріал
  Українському консулу дозволили зустрітися з Савченко в День Незалежності
  Теги:
  Loading...