5 канал

Кравцов: Корпоратизація "Укрзалізниці" дасть змогу впровадити однакові стандарти якості на всіх залізницях

Корпоратизація "Укрзалізниці" надає можливість отримати новий рівень послуг для пасажирів.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив директор із реформування, майнової та правової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Відповідаючи на запитання, що означає корпоратизація "Укрзалізниці" для пасажирів, він сказав: "У середньостроковій перспективі має бути новий рівень послуг, новий рівень ставлення до клієнтів. Ми до цього йдемо. І корпоратизація "Укрзалізниці" - це перший крок на цьому шляху".

За словами Кравцова, нова структура дасть змогу впровадити однакові стандарти якості на всіх залізницях. "Інколи ми чуємо про деякі нарікання на якість послуг для пасажирів на тих чи інших залізницях, і це частково пов'язано з тим, що система не є центрально-інтегрованою. Це найбільший такий ефект для короткострокової перспективи", - зазначив він.

Представник "Укрзалізниці" також додав: "Якщо говорити більш про довгострокову перспективу, то нова структура, яка зрозуміла інвесторам, яка зрозуміла державі, яка зрозуміла кредиторам дасть змогу залучати нові кошти для поновлення рухомого складу ... звичайно, це період певного часу".

Нагадаємо, Кабінет міністрів зареєстрував "Укрзалізницю" як Публічне акціонерне товариство.

Попередній матеріал
Порошенко: Першочергове завдання ВР після виборів - зменшити податкове навантаження на підприємців та інвесторів
Наступний матеріал
Росії не вистачає грошей на відправку до Сирії солдатів-контрактників – українська розвідка
Теги:
Loading...