5.ua

Козаченко звернулася до ГПУ з вимогою викликати її на допит у провадженні щодо тиску на суддів КС

Голова департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко сама звернулася до Генпрокуратури з вимогою викликати її на допит у провадженні щодо тиску на суддів Конституційного суду.

Про це вона заявила в ефірі "5 каналу".

"Як стало відомо, за заявою народного депутата Скорика, яка була подана до Генеральної прокуратури, було фактично спрямовано і порушено кримінальне провадження щодо тиску на суддів Конституційного суду у зв'язку з розглядом останніми закону про люстрацію на відповідність Конституції. Стало відомо, що заяву подала третя особа – взагалі третя особа, самих суддів Конституційного суду слідчий не допитував, однак викликав повістками міністра юстиції України, а також народних депутатів Леоніда Ємця, Єгора Соболєва, представників громадської ради при Міністерстві юстиції Карла Волоха і Сергія Іванова з питань щодо можливого тиску з їх боку на суддів Конституційного суду", – заявила Козаченко.

"Вони поки що викликані саме як свідки, причому я – безпосередньо та особа, яка готувала всі документи, всю правову політику, здійснювала координацію між зазначеними особами, але от мене слідчий чомусь не викликав. Але сьогодні я подала відповідну заяву, щоб я обов'язково теж була допитана, як вищеназвані особи", – додала вона.

Нагадаємо, Козаченко розповіла, які державні структури чинять найбільший опір здійсненню люстрації.

Попередній матеріал
Криворізька ТВК звинуватила активістів у тиску
Наступний матеріал
Позиція Олланда щодо коаліції з Путіним є неприйнятною для США – Огризко