5 канал

Корупцію у держзакупівлях поборюватимуть за допомогою електронних торгів – Бірюков

Крім цього, Міноборони планує дробити замовлення і залучати дрібних підприємців, щоб не дати корупціонерам завищувати ціни.

З корупцією під час державних закупівель для потреб армії планують боротися завдяки замовленням у дрібних підприємців. Про це в ефірі "5 каналу" розповів радник Президента України Юрій Бірюков. За його словами, під час електронних торгів будуть замовляти невеликі партії товару, щоб постачати їх війську могли не лише великі компанії.

"У нас будуть електронні торги, де анонімно – хто з ким, хто виставляє яку ціну і незрозуміло, з ким домовлятися продавати за завищеною ціною. А, по-друге, ми будемо сильно дробити лоти. Якщо буде 100 тисяч, ми будемо виставляти 20 лотів по 5 тисяч. Значить, будемо помічати знову спроби ось таких надзамовлень, значить будемо дробити ще сильніше. Це, на жаль, не зовсім зручно потім з боку логістики та оформлення, але потрібно привчити і пояснити нашим підприємцям, що, з одного боку, потрібно заробляти – ніхто цього не заперечує, ніхто не просить робити безкоштовно. Але потрібно мати рамки, потрібно мати розуміння, що економіка країни не така вже у нас зараз і райдужна", – пояснив Юрій Бірюков.

Попередній матеріал
Перебитий російськими терористами газогін на Донеччині намагаються полагодити до завтра
Наступний матеріал
Жертвами повені у Тбілісі стали щонайменше 5 людей
Теги:
Loading...