www.korupciya.com

Корбана вирішили госпіталізувати в Києві – прес-секретар

  Його готують до коронарографії, яка має встановити ступінь ураження судин серця. Раніше, його вже обстежили у госпіталі СБУ.

  Лікарі інституту Амосова дійшли висновку про те, що лідер партії "УКРОП" Геннадій Корбан потребує госпіталізації. Про це повідомила керівник прес-служби партії Євгенія Кравчук. За її словами, Корбана готують до коронарографії, яка має встановити ступінь ураження судин серця. Раніше, його вже обстежили у госпіталі СБУ.

  Як повідомляв 5.ua, Геннадій Корбан проходить примусову судово-медичної експертизу, на яку він мав з'явитися раніше на вимогу Генпрокуратури. Напередодні ж у квартирі лідера партії у Дніпропетровську проводили обшук представники СБУ і Генпрокуратури. У СБУ "5 каналу" повідомили, що виконували розпорядження прокуратури, і більше коментарів поки що не надавали.

  Нагадаємо, Корбана підозрюють у створенні злочинної організації, привласненні грошових коштів у особливо великих розмірах, викраденні людей і транспортних засобів.  На час слідства він був під домашнім арештом.

  Попередній матеріал
  Нові зміни до Податкового кодексу є частковою реформою – експерт
  Наступний матеріал
  Через корупцію у сфері державних закупівель Україна щороку втрачає $2 млрд – заступник Абромавичуса