Львів_сквер 5.ua

Конфлікт навколо скверу біля львівського собору: активісти повбивали цвяхи в дерева

  У Львові триває протистояння довкола скверу поблизу собору святого Юра.

  Комунальні служби напередодні взялися зрізати дерева, які не входять до проекту реконструкції цієї території. У відповідь кілька десятків активістів намагалися заблокувати роботу комунальників, забивши у дерева цвяхи. Таким чином вони хочуть захистити зелені насадження. Активісти переконані, що наявні документи на проведення реконструкції оформлені з порушеннями. А представники міської ради сьогодні так і не знайшли часу, щоб прокоментувати цю ситуацію.

  "Сьогодні вранці наші активісти повбивали цвяхи в дерева, ми поцікавились перед тим, чи це не нашкодить деревам, але в принципі, якшо вони вже великі і самі цвяхи не є глибокі то пила потрапляє на цвях і просто ламається", - розповіла Олександра Провозін.

  Нагадаємо, міська влада стверджує, що сквер давно потребує реконструкції, там мають звести пам’ятник митрополиту Шептицькому. Активісти з початку березня виступають проти вирубування дерев у середмісті. Священнослужителі кажуть, що їх зараз більше цікавить гідне вшанування пам’яті Андрея Шептицького, ніж сам пам'ятник. У липні виповниться 150 років із дня його народження, і 2015-й в Україні проголошено роком митрополита Шептицького.

  Попередній матеріал
  "Народний фронт" підтримав відставку Наливайченка, бо це компетенція і відповідальність Президента – Пашинський
  Наступний матеріал
  Нардеп від БПП пояснив, чому Наливайченко не звітував в парламенті
  Теги:
  Loading...