Кондоліза Райс 5.ua

Кондоліза Райс: Українські лідери щодня повинні здобувати довіру народу, яким вони керують

Українські лідери щодня повинні здобувати довіру народу, яким вони керують, адже це природа демократії

На цьому під час лекції у Києві для студентів та лідерів громадської думки наголосила колишній держсекретар США Кондоліза Райс.

За її словами, сьогодні Україна переживає надзвичайно складний і небезпечний момент, коли отримані під час Майдану основоположні права необхідно закріпити в демократичних інституціях. Для цього, вважає Кондоліза Райс, необхідно, щоб люди могли контролювати свою владу і доносити громадську думку про ті чи інші процеси, які відбуваються в державі.

І особлива місія в цьому, на думку екс-держсекретаря, належить молоді. Освічені та розумні люди мають брати на себе відповідальність і допомагати впроваджувати засади демократії всередині країни.

Натомість у геополітичних питаннях, запевнила Кондоліза Райс, Україна може розраховувати на міжнародну підтримку. Адже США та весь цивілізований світ розуміють, що втрата Криму та трагічні події на Сході України - це порушення норм міжнародного права з боку Росії.

"Хочу, щоб ви знали, міжнародна спільнота не лише співчуває українському народові, а й готова підтримувати Україну в її прагненні творити власне геополітичне майбутнє, де відносини між сусідами базуються на повазі, рівності, відсутності агресії, і на спільному майбутньому", - наголосила Кондоліза Райс.

Нагадаємо, у жовтні торік Сенат Конгресу США ухвалив проект військового бюджету на 2016 фінансовий рік, який передбачає виділення Україні 300 мільйонів доларів, які мають витратити на покращення сфери безпеки та розвідки. Зокрема, українське військо може отримати бойову зброю, боєприпаси, безпілотники, протитанкову зброю і міномети.

Попередній матеріал
Російські окупанти роздувають істерію для прикриття наступу на Ясинуватську ров’язку – СЦКК
Наступний матеріал
Нардеп Денисенко прокоментував свої поправки до закону про електронне декларування
Теги:
Loading...

США вдруге за добу закликали Кремль негайно звільнити Надію Савченко

Конгрес США збирається продовжити військову допомогу Україні для боротьби з Росією

Допоки Обама є президентом США, формат переговорів щодо України не зміниться – експерт

Українська діаспора у США передала прикордонниками медзасоби на 600 тис. грн