5.ua

Комунальні підприємства, які вчасно не надаватимуть інформацію про платежі громадян, штрафуватимуться – Розенко

Сьогодні близько 900 підприємств грубо порушують постанову Кабміну і не надають вчасно інформацію соціальним службам.

Про це під час марафону "Україна понад усе" на "5 каналі" розповів міністр соціальної політики Павло Розенко. За його словами, це затримує оформлення субсидій. Відтак такі підприємства будуть перевірятися і до них будуть застосовуватись штрафні санкції.

"Підприємства, які надають послуги водовідведення, постачання газу, електроенергії, житлово-комунальних послуг, невчасно подають соціальним службам інформацію про комунальні платежі громадян. І це затримує оформлення субсидій. На сьогодні у них є 5 днів для того, щоб передати управлінням соцзахисту населення інформацію про громадянина, про стан його комунальних платежів. Якщо ця інформація вчасно не надається, затримується процес оформлення субсидій. Сьогодні ми маємо біля 900 підприємств, які грубо порушують постанову Кабміну і не надають вчасно інформацію соціальним службам. Відповідні доручення дані національній комісії регулювання енергетики енергетики – перевірити ліцензійні умови, і якщо треба – застосувати штрафні санкції, до тих підприємств, які не надають нам вчасно інформацію", - заявив міністр.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що кожен третій українець цього року скористається субсидіями на послуги ЖКГ.

Попередній матеріал
Порошенко затвердив порядок розгляду електронних петицій на адресу Президента
Наступний матеріал
РФ розірвала угоду з Україною про пряме транспортне сполучення з Кримом
Теги:
Loading...