5.ua

Комплект підручників для одного класу коштує від 800 до 1000 грн – Гриневич

На сьогодні комплект підручників для одного класу коштує орієнтовно від 800 до 1000 грн.

Про це сьогодні, 2 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомила голова комітету ВР з питань науки та освітиЛілія Гриневич.

"Зараз комплект підручників коштує в середньому для одного класу орієнтовно від 800 до 1000 грн. Якщо ми замінили би ці підручники на навчальний планшет, який буде дитина мати впродовж п’яти років... Сьогодні моделі таких планшетів є у світі: це планшети, які не б’ються, тільки із навчальним контентом, але цей контент – це не тільки друкований текст чи малюнки, а там є медіаконтент", - зазначила вона.

На думку Гриневич, такі можливості навчального контенту оптимізують навчання. За її словами, із часом, в Україні можуть з'явитися вже перші пілотні проекти з такими новаціями. Втім нардеп зауважила, що навколо системи освіти повинно об'єднатися все суспільство - не тільки влада, а й підприємці і громада.

Крім того, Гриневич розповіла, що МОН наразі допрацьовує фінальну версію законопроекту про освіту. Очікується, що його представлять у парламенті вже в цьому місяці. 

Попередній матеріал
Нова поліція в Житомирі: перший день конкурсного відбору (фото, відео)
Наступний матеріал
Патрульні у Києві зупинили Ярмоленка
Теги:
Loading...