flickr.com

Комітет Ради підтримав перейменування Дніпропетровська

  Новий варіант назви міста – Дніпро

  Комітет з питань місцевого самоврядування підтримав перейменування міста Дніпропетровськ на Дніпро. Про це в понеділок, 15 лютого, повідомив керівник Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

  "Ще один крок зроблено - комітет з питань місцевого самоврядування підтримав перейменування Дніпропетровська у Дніпро", - написав він.

  Перейменування міста відбувається в межах закону про декомунізацію. У коментарях до допису користувачі соцмережі реагують по-різному: більшість новину сприйняли схвально, хоча є ті, хто висловлює жаль з приводу того, що місто не назвуть Січеслав.

  Як повідомляв 5.ua, у січні депутати Кіровоградської міської ради звернулись до Верховної Ради, щоб відтермінувати перейменування міста до проведення місцевого референдуму. 23 грудня профільний комітет парламенту підтримав перейменування Кіровограда в Інгульськ. 26 жовтня в Кіровограді оприлюднили результати опитування кіровоградців про перейменування міста. Найбільше кількість голосів набрав варіант "Єлисаветград". Однак Кіровоградська міська рада вирішила не передавати до парламенту лише цей варіант. На розгляд Верховної Ради тоді направили сім ймовірних варіантів, які набрали найбільше голосів на громадських слуханнях.

  Попередній матеріал
  В мережі запустили онлайн-лічильник незалежності України від російського газу
  Наступний матеріал
  Російські удари знищили дві лікарні і школу у Сирії, загинуло 19 людей
  Теги:
  Loading...

  У Харкові перейменували ще 48 вулиць і п'ять адміністративних районів міста

  Володимир В’ятрович: Перейменування міст не створить проблем для громадян – міняти паспорт і прописку не доведеться

  У Кіровограді відбувся мітинг проти перейменування міста в Інгульськ

  Київрада перейменувала Червонозоряний проспект та Ленінградську площу