Полторак 5.ua

Командування Сил спеціальних операцій сформують до кінця цього року - Полторак

  Виконувати завдання вони зможуть вже у 2016 році.

  Командування Сил спеціальних операцій України сформують до кінця поточного року, виконувати завдання вони зможуть вже у 2016. Про це під час звіту урядовців заявив міністр оборони Степан Полторак, повідомляють у прес-службі Міністерства оборони.

  Також міністр зазначив, що нині Збройні сили України забезпечені усім необхідним, проте допомога волонтерських організацій все ще залишається актуальною. В планах на наступний рік удосконалення обороноспроможності країни, наголосив Полторак.

  "На 2016 рік, в першу чергу, це зміцнення системи протиповітряної оборони, розбудова інфраструктури військово-морських сил, збільшення чисельності військовослужбовців за контрактом, технічне переоснащення армії, прискорення термінів реформування збройних сил України, підвищення рівня грошового забезпечення військових", - сказав Полторак.

  Нагадаємо, у понеділок, 7 грудня, Полторак і Могеріні підписали угоду між Міноборони та Європейським оборонним агентством. Угода створює юридичні підстави для співробітництва України з країнами ЄС в оборонній сфері, а також дає змогу долучитися до відповідних програм та проектів агентства.

  Попередній матеріал
  Іракські війська здобули першу значну перемогу над "Ісламською державою"
  Наступний матеріал
  У Європі і Центральній Азії ставка оподаткування праці є вдвічі меншою, ніж в Україні – експерт
  Теги:
  Loading...