КМДА пропонує підприємцям, які вимушено виїхали з Криму та зони АТО, перереєструватись у столиці

  Для тимчасових вимушених переселенців, які хочуть перенести свій бізнес зі східних регіонів країни та АР Крим до Києва, на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації в розділі "Допомога внутрішньо переміщеним громадянам України" створено рубрику "Підприємцям-переселенцям". Тут підприємці можуть знайти детальні інструкції щодо перереєстрації власного бізнесу та корисні посилання.

  Про це 4 листопада повідомили у КМДА.

  "Побоюючись за своє життя й безпеку, тисячі людей, які опинилися в зоні АТО, залишили майже все, що в них було, та переїхали жити до інших регіонів України, в тому числі до столиці. Розуміючи, що людям для повноцінного життя необхідно мати кошти, а також можливість їх заробити, київська влада й створила рубрику "Підприємцям-переселенцям", - повідомили у КМДА.

  "Звичайно люди, які залишили свої домівки, сподіваються, що це ненадовго, що вони ось-ось туди повернуться. Але ж насправді переважна їх більшість перебуває далеко від дому вже кілька місяців, і найближчим часом повертатися буде нікуди, – впевнений у такому директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максим Кузьменко. – Життя вимушених переселенців на цей час не має зупинятися. Щоб хоча б трохи полегшити життя підприємцям, які хочуть перемістити свій бізнес до столиці, ми прописали для них на сайті КМДА детальну інформацію, всі необхідні контакти, адреси і телефони, одним словом, весь механізм перереєстрації бізнесу...".

  Директор Департаменту також додав, що в разі, якщо інформація на сайті все-таки виявиться недостатньою, або щось буде не зрозуміло, можна звернутися за допомогою до Київського міського бізнес-центру. Він надає безкоштовні консультації щодо процедури реєстрації підприємців, вимог діючого законодавства та багато іншого. 

  Попередній матеріал
  У Києві сталась масова бійка зі стрілялиною
  Наступний матеріал
  Терористи отримали боєприпаси з РФ та посилили обстріли сил АТО