Кількість жертв грипу в Україні наближається до 300 - МОЗ

  Із 292 лабораторно підтверджених летальних випадків від грипу - 2 вагітні жінки

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

  "З початку епідемічного сезону за оперативними даними зареєстровано 292 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них 4 дітей віком до 17 років (у Вінницькій, Дніпропетровській та Полтавській областях) та 2 вагітних (у Запорізькій та Кіровоградській областях)", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, найбільша кількість летальних випадків зафіксована в Одеській області - 40 випадків, місті Києві - 34, в областях Черкаській - 20, Донецькій - 19, Львівській - 18. За медичною допомогою своєчасно звернулася лише третина померлих. Проведений аналіз летальних випадків показав, що всі померлі не мали щеплень проти грипу.

  За оперативними даними Центру грипу та ГРВІ ДЗ "Український центр контролю і моніторингу захворювань", з початку епідемічного сезону (28.09.2015 – 14.02.2016) в Україні зареєстровано 3,8 млн хворих на грип та ГРВІ, перехворіло 9,6% населення. Із загальної кількості захворілих 61,0% становлять діти віком до 17 років.

  Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ відзначається серед населення Київської області та міста Києва, де перехворіло відповідно 16,9% та 13,5% населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській (6,4%) та Харківській областях (4,0%).

  Раніше МОЗ повідомили, що з початку епідемічного сезону (кінець вересня 2015 року) до 15 лютого в Україні зареєстровано 289 лабораторно підтверджених летальних випадків від грипу та його ускладнень.

  Попередній матеріал
  Суддя Міжнародного кримінального суду: Росія чинить воєнні злочини і злочини проти людяності
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині виявили схрон із гранатометами та вибухівкою
  Теги:
  Loading...

  У Києві від грипу померло 52 людини

  У столиці захворюваність на грип та ГРВІ майже на 30% нижче епідпорогу - КМДА

  МОЗ: кількість загиблих від грипу та ГРВІ сягнула 286 осіб

  Кількість жертв грипу зростає: МОЗ повідомило про 273 летальні випадки

  На Київщині триває епідемія грипу

  5 канал - трансляція наживо