відкриті джерела

Кількість охочих служити в армії за контрактом зросла у 20 разів - Міноборони

Серед військових професій, які зараз найбільше потрібні українському війську, – танкісти, артилеристи, механіки-водії, фахівці протиповітряної оборони, а також медики, ремонтники, зв’язківці

В Україні з початку року кількість військовослужбовців, які виявили бажання укласти контракт зі Збройними Силами, зросла у 20 разів порівняно з груднем минулого року. Про це на брифінгу повідомила речник Міністерства оборони Вікторія Кушнір, передає "УНІАН".

"Слід відзначити, що з початку року кількість військовослужбовців, які виявили бажання укласти контракт зі Збройними Силами України, збільшилася до 6 тис. осіб – це у 20 разів більше, ніж у грудні 2015 року", - зазначила вона.

За словами Кушнір, дієвими стимулами вступу на військову службу за контрактом є можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги мобілізованим при укладанні контракту та суттєве збільшення грошового забезпечення.

"Серед військових професій, які зараз найбільш потрібні українському війську, – танкісти, артилеристи, механіки-водії, фахівці протиповітряної оборони, а також медики, ремонтники, зв'язківці", - зауважила речник Міноборони.

Нагадаємо, у Києві з'явилися мобільні агітаційні бригади Нацгвардії.

Попередній матеріал
Міноборони хоче купувати їжу для військових лише через електронні закупівлі
Наступний матеріал
Поранений російським снайпером доброволець потребує негайної допомоги
Loading...

Яценюк: Ми переходимо на контрактну армію і ЗСУ де-факто мають стати членами НАТО

Порошенко: Левова частина демобілізованих має бути заміщена контрактниками

НГУ хоче збільшити кількість військовослужбовців-контрактників

У Нацгвардії розповіли про інтерактивний центр з набору контрактників

У ЗСУ нині служать більше 140 тис. контрактників - Яценюк

5 канал - трансляція наживо