socportal.info

Кількість хворих на грип у Донецькій області зросла на 23,6%

  У Донецькій області за останній тиждень показник захворюваності на грип і ГРВІ зріс на 23,6% і перевищує рівень епідпорогу в 1,8 разу.

  Про це повідомляє Головне управління Держсанепідслужби в Донецькій області і Департаменті охорони здоров'я Донецької військово-цивільної обласної держадміністрації.

  "За період з 18.01.2016 р. по 24.01.2016 р. в Донецькій області зареєстровано 21 тис. 875 випадків захворюваності на грип і ГРВІ. Показник захворюваності на 10 тис. населення становить 110,5, що на 23,6% вище, ніж попереднього тижня, і перевищує рівень епідемічного порогу в 1,8 разів", - йдеться у повідомленні.

  В ОДА наголосили, що з початку 2016 року від пневмонії з підозрою на вірусну етіологію у регіоні померли 22 людини. Згідно з результатами вірусологічного дослідження, у померлих у чотирьох випадках виділений вірус грипу типу А, у тому числі в трьох - H1N1. Лабораторні дослідження тривають.

  З метою стабілізації епідемічної ситуації в області проводиться комплекс організаційних, профілактичних і протиепідемічних заходів згідно з Комплексним планом заходів профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій у Донецькій області в 2013-2017 рр.

  Нагадаємо, за даними української розвідки, на окупованих територіях Донецької і Луганської областей від грипу та гострої респіраторної вірусної інфекції померло вже близько 300 людей.

  Попередній матеріал
  Полторак поїхав до Польщі на відкриття штабу "ЛитПолУкрбриг"
  Наступний матеріал
  ПАРЄ обрала собі нового чільника

  Від грипу і ГРВІ в Україні померли вже 72 людини - МОЗ

  За останню добу зафіксовано спад захворюваності на грип серед українців

  Грип в Україні: як змінюється ситуація із захворюваністю

  У 10 регіонах України рівень захворюваності на грип вже знижується - Держсанепідслужба