Кількість ям на дорогах не зменшується, але ремонтують їх швидше – активіст

Необхідно розуміти, що швидких змін у стані доріг України очікувати не слід.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Григорій Кравцов, активіст громадської ініціативи "Укр.яма".

"У нас наразі стан доріг і так не у найкращому стані. Кілька місяців – це надто великий строк, щоб чекати якихось якісних змін. Всі зауваження про ями, які лишають у нас на сайті, кажуть про те, що кількість їх не зменшується! Це ті ж самі темпи. Треба враховувати, що зміни швидкими не будуть, враховуючи обсяги того, що треба зробити", - твердить громадський діяч.

За його словами, останніми місяцями органи влади почали частіше реагувати на проблеми, але швидкість реакції потрібно збільшити.

"У погіршенні ситуації – є дві тенденції. У нас десятиліттями не було стратегії роботи з дорожньою системою, а коли цього нема, то ситуація буде погіршуватися, що б ви не робили. Одномоментні, точкові проекти не дають такого ефекту, тут потрібні системні кроки. В останні місяці реакція на повідомлення про ями пришвидшилася, і яму латають вже не за півтора місяці, а за місяць, але не глобально, бо кількість ям зростає, і потрібні ще швидші темпи реагування", - каже Кравцов.

Попередній матеріал
Військовослужбовців навчатимуть нових прийомів рукопашного бою
Наступний матеріал
Пішов з життя кіноактор Омар Шаріф