Топаз 5.ua

Харківський суд втретє за місяць переніс розгляд справи "Топаза"

  До 13 липня оголосили перерву у справі Ігната Кромського у Харкові.

  Київський райсуд, де розглядається справа антимайданівця на прізвисько "Топаз", втретє за місяць переносять дату засідань. Феміда змушена робити це через відсутність одного з адвокатів  Кромського. Захисник Дмитро Горшколєпов досі перебуває на лікарняному.

  "Лікарнею надано повідомлення, яке підтверджує дійсно хворобу другого адвоката Горшколєпова Дмитра Володимировича, тому сторона захисту клопоче про відкладення судового засідання. В звязку зі стаціонарним лікуванням лікарі не відпускають його в цей час, він якраз проходить медичні процедури", - повідомив адвокат "Топаза" Олександр Шадрін.

  "Якщо знову буде хворий адвокат, то як один із варіантів, судом буде запропоновано обвинуваченому замінити захисника. Або все таки надати дозвіл почати слухати справу за наявності лише одного захисника", - розповіла про можливий вихід із ситуації прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

  Ігната Кромського звинувачують за трьома статтями - сепаратизм, участь у масових заворушеннях, зокрема у штурмі Харківської ОДА навесні 2014 року, а також у побитті проукраїнського активіста. Харків'янин на прізвисько Топаз також  був учасником охорони антимайдану у столичному Маріїнському парку. Справу по суті у Київському райсуді  розпочали 9 червня.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила майже 1000 л контрабандних алкогольних напоїв з Росії (відео)
  Наступний матеріал
  Президент хоче заборони носіння балаклав у мирних місцях