Twitter / IT Sector Харьков

Харківського депутата-комуніста облили зеленкою за заклик не визнавати РФ агресором

Інцидент стався під стінами харківської міськради одразу після сьогоднішньої позачергової сесії.

Сьогодні у Харкові невідомі облили зеленкою депутата Харківської міськради від Компартії України Олексія Перепелицю, повідомляє "Укрінформ". Перепелиця на сесії заявив, що питання про визнання Росії агресором не є компетенцією міськради, створює напруження у суспільстві, і тому його не треба розглядати.

У сесійній залі були присутні активісти, які на початку засідання хором виконали гімн України і буквально змусили депутатів встати з поваги до гімну. Патріоти відповіли на виступ перепелиці криками "Ганьба". Одразу після закінчення сесії Перепелиця вийшов з приміщення, але на вулиці його облили зеленкою.

Міліціонери були свідками пригоди, але нікого не затримали. Депутата із зеленим обличчям і сорочкою відвели назад до міськради.

Як повідомляє група "IT Sector Харьков" у своєму Twitter, активісти також хотіли облити зеленкою іншого проросійського депутата - Андрія Лесика - але він на вулиці не з'явився, тож облили його машину.

Нагадаємо, сьогодні, 10 липня, сесія міськради розглянула звернення голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна і нарешті підтримала постанову Верховної Ради про визнання РФ країною-агресором. За це рішення проголосували 69 депутатів міськради, тобто абсолютна більшість. Проти було лише четверо, але від поіменного голосування депутати відмовилися.

Попередній матеріал
Коли ми затримували п'яних міліціонерів, вони казали "ми недоторканні" – ротний патрульної служби
Наступний матеріал
Нові правила отримання житлових субсидій набудуть чинності вже з 13 липня
Теги:
Loading...