Харків'янин, який фінансував бойовиків так званої "ЛНР", отримав п'ять років в'язниці

  Київський районний суд Харкова визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму) харків’янина, та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. У квітні Служба безпеки України припинила протиправну діяльність зловмисника, який фінансував терористів так званої "ЛНР". Злочинець купував телефонні картки та скретч-карти поповнення рахунків мобільного зв’язку, які потім передавав бойовикам так званої "ЛНР".

  Крім цього, він незаконно оформляв у територіальних органах соцзахисту населення Харківщини документи, що давали можливість терористам знімати у банкоматах нараховані соціальні виплати та відвозити готівку до підконтрольних бойовикам районів Луганської області.

  Як ми уже повідомляли раніше, командира диверсійної групи терористів на прізвисько "Сахара" затримали співробітники СБУ у Запорізькій області. Бойовик пройшов спеціальну підготовку у розвідувально-диверсійному таборі у Ростові-на-Дону. 

  Попередній матеріал
  Російсько-терористичні війська знову атакують Мар’їнку
  Наступний матеріал
  Росія повинна заплатити високу ціну за агресію проти України - представник ПА НАТО