Загороднюк 5.ua

Харчове забезпечення ЗСУ відбуватиметься за стандартами НАТО

  Відповідне рішення затверджене в новій Воєнній доктрині України.

  Про це сьогодні, 29 вересня, під час прес-конференції щодо реформи харчового забезпечення ЗСУ заявив голова Проектного офісу реформ Міністерства оборони Андрій Загороднюк.

  "У п'ятницю Президентом України була підписана воєнна доктрина, в ній 47 пункт говорить, зокрема, про те, що Україна повинна побудувати нову комплексну систему воєнної логістики за стандартами НАТО. Це один із багатьох пунктів доктрини, але він дуже конкретний для нас, тому що логістика за визначенням НАТО – це вся комплексна система забезпечення військовослужбовців усім, що їм потрібно для виконання своїх завдань. Це й стосовно закупівлі, і планування, і транспортування, і складування, і от такі речі, як харчування тощо", - пояснив він.

  Під час обговорення пілотного проекту реформи харчового забезпечення Збройних сил України Загороднюк наголосив, що наразі стоїть комплексне завдання – реалізувати найближчим часом перехід на сучасні стандарти з забезпечення. "Цей проект є частиною цієї комплексної системи", - додав він. 

  Як повідомляв 5.ua, наступного року всі підрозділи Збройних сил України переведуть на нову систему харчування.

  Попередній матеріал
  У Києві СБУ затримала на хабарі працівника інспекції з питань захисту прав споживачів
  Наступний матеріал
  На Буковині перекрили канал постачання зброї та боєприпасів з району АТО
  Теги:
  Loading...