Textron Systems

"Хаммери" українського війська модернізують за американською технологією

Держпідприємство "СпецТехноЕкспорт" оголосило про підписання контракту з компанією Textron Systems.

Державне підприємство "СпецТехноЕкспорт", яке входить до складу Держконцерну "Укроборонпром", оголосило про підписання контракту з компанією Textron Systems (США) щодо поставки в Україну модернізованих згідно з програмою SCTV бронеавтомобілів HMMWV (Humvee, неофіційна назва – "Хаммер").

Підписання контракту є першим прикладом виробничої співпраці між американською оборонною компанією та українською військово-промисловою індустрією, зазначили на підприємстві. Контракт передбачає виробництво та поставку в Україну трьох "високо-захищених бойових тактичних автомобілів", а згодом – можливість використання запатентованих технологій Textron Systems для самостійної модернізації автомобілів Humvee на підприємствах ДК "Укроборонпром".

Регіональний директор з бізнес-операцій Textron Systems в Європі та Африці Беар Мідкіфф прокоментував угоду так: "Ми раді працювати з концерном "Укроборонпром" над модернізацією українських Humvee до рівня SCTV (Survivable Combat Tactical Vehicle) – високо-захищених бойових тактичних автомобілів. Ця можливість стане важливою віхою для компанії Textron Systems та України. Жодна інша американська оборонна компанія не співпрацювала з оборонною індустрією України у такому форматі, і ми пишаємося мати можливість розпочати це партнерство".

/
/
/
/
/
/

Співпраця здійснюється задля підвищення захисту та мобільності тактичних підрозділів національних силових відомств. Програма модернізації SCTV передбачає встановлення повністю броньованої моноблокової капсули з V-подібним днищем, що серед доступних на сьогодні технологій забезпечує найвищий рівень захисту екіпажу в автомобілях цього класу. Крім того, модернізація двигуна та удосконалення підвіски забезпечують високу продуктивність і мобільність бронеавтомобіля.

За оцінкою заступника гендиректора ДК "Укроборонпром" Дениса Гурака, програма модернізації SCTV значно покращить технічні характеристики і живучість українських Humvee, а також підвищить рівень захисту екіпажів. "Оновлена техніка матиме посилене шасі і підвищений рівень захисту від ураження боєприпасами та осколками, що відповідатиме класифікації MRAP - типу бронеавтомобілів, захищених від підриву та атак із засад", – уточнив він.

Використання запатентованих технологій компанії Textron Systems дозволяє використовувати модернізовані за програмою SCTV бронеавтомобілі для виконання різноманітних завдань, зокрема, здійснення вогневої підтримки, командування і управління, розвідки, інженерного забезпечення та мобільної передислокації бійців.

Раніше 5.ua повідомляв, що озброєння бронемашин Humvee буде українським: великокаліберні кулемети, гранатомети, протитанкові ракети, високоточна зброя вітчизняного виробництва.

Попередній матеріал
У Росії далекобійники з 20 лютого планують розпочати новий страйк
Наступний матеріал
До Львова на лікування перевезли 14 військових

Україна отримала першу партію американських бронемашин Humvee

100 військових Humvee прибули до Одеси – посол США

До України зі США прибула нова партія бронеавтомобілів Humvee

На американські Humvee встановлять українську високоточну зброю

Оснащені озброєнням "Хамві" і "Саксони" протягом двох тижнів відправлять в АТО - Полторак

5 канал - трансляція наживо