Вікіпедія

Керівник "Слобожанщини" готував замахи на командирів "Східного корпусу" і "Азова" (аудіо)

  Запис розмови зловмисника із плануванням убивств оприлюднив командир роти спецпризначення "Східний корпус".

  Командир роти патрульної служби міліції особливого призначення "Східний корпус" Олег Ширяєв стверджує, що затриманий в п'ятницю за підозрою в підготовці замаху на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова командир спеціального батальйону патрульної служби міліції "Слобожанщина" Андрій Янголенко готував низку замахів, передає агенція "Інтерфакс-Україна". Жертвами зловмисника мали стати також радник Арсена Авакова, народний депутат і почесний командир полку "Азов" Андрій Білецький, харківський бізнесмен і волонтер Всеволод Кожемяко та сам Ширяєв.

  У коментарі журналістам офіцер зазначив: "Він (Янголенко – 5.ua) затриманий за підготовку замаху на народного депутата Андрія Білецького, радника міністра внутрішніх справ Всеволода Кожемяко і командира роти "Східний корпус", тобто мене". При цьому він відмовився давати більш докладні коментарі по телефону, зазначивши лише, що має докази своїх слів.

  Однак згодом на сторінках "Східного корпусу" у соцмережах було оприлюднено аудіо запис, на якому, за версією публікаторів, Андрій Янголенко обговорює із невідомим плани замахів саме на Ширяєва та Кожемяко, а також зневажливо відгукується про міністра внутрішніх справ.

  (Обережно, на записі присутня нецензурна лексика)

  Попередній матеріал
  У Львові 18-річна дівчина померла під час пластичної операції
  Наступний матеріал
  Українська прокуратура запідозрила Аксьонова у викраденні "Артеку"