Фото прес-служби ОГПУ

Касько представлятиме Україну в Міжнародній асоціації прокурорів

  Заступника генерального прокурора України Віталія Каська обрали до складу Виконавчого комітету Міжнародної асоціації прокурорів.

  Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 16 вересня, під час загальних зборів МАП, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  "Обрання представника прокуратури України до складу Виконавчого комітету МАП є свідченням визнання активної ролі Генеральної прокуратури України на міжнародній арені, гідної оцінки особистого внеску кандидата у розвиток співробітництва органів прокуратури різних країн і його відданості меті діяльності Асоціації з утвердження високих стандартів та принципів діяльності прокурорів, зокрема, принципу незалежності прокурора", - ідеться в повідомленні відомства.

  Зазначається, що виконавчий комітет Міжнародної асоціації прокурорів є керівним органом асоціації. Він здійснює загальне керівництво справами організації, а також приймає рішення з організаційних питань її діяльності. До складу МАП входить 31 особа, вони представляють 29 країн із різних регіонів світу.

  Нагалаємо, у серпні цього року заступник генерального прокурора України Віталій Касько у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про кримінальні провадження стосовно працівників інспекції, які розслідують у справу "діамантових" прокурорів. 

  Попередній матеріал
  Міноборони опублікувало фото унікальних захисних споруд поблизу Маріуполя
  Наступний матеріал
  Сакварелідзе офіційно представили на посаді нового прокурора Одещини
  Теги:
  Loading...