5 канал

Каленюк: До кандидатів в антикорупційну прокуратуру необхідно скасувати вимогу щодо 5-річного досвіду роботи у прокуратурі

Вимогу про необхідний 5-річний досвід роботи у прокуратурі для кандидатів, які хочуть працювати в антикорупційній прокуратурі, потрібно прибрати.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявила виконавчий директор ГО "Центр протидії корупції" Дар'я Каленюк.

"Я підтримую заяву конкурсної комісії (з обрання Антикорупційного прокурора - 5.ua), що обмеження в 5 років досвіду роботи в прокуратурі не допоможе знайти нам нових людей. І пан Шишкін, екс-суддя Конституційного суду, він був Генеральним прокурором, дав наочний приклад. Він, будучи генпрокурором в минулому, не може зараз подаватися на жодну посаду, навіть звичайного прокурора, якби він хотів подаватися на такого прокурора", - зазначила вона.

За словами Каленюк, необхідно терміново прибрати вимогу про необхідний 5-річний досвід роботи у прокуратурі для кандидатів на роботу в антикорупційній прокуратурі.

"5 років значно звужує коло тих кандидатів, які б хотіли подаватися не лише на адміністративні посади, але й на звичайного прокурора. Тому цю норму потрібно терміново прибирати, якщо ми хочемо мати нових людей", - наголосила вона.

Нагадаємо, за словами голови Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора Катерини Левченко, кандидати на посаду Антикорупційного прокурора будуть відібрані наприкінці листопада - на початку грудня цього року.

Попередній матеріал
Вибори на Донбасі можуть відбутися у квітні наступного року – Луценко
Наступний матеріал
Ми не дозволимо Росії переписувати європейські принципи - Меркель
Теги:
Loading...