publicist.in.ua

Кабмін звільнив заступника глави ДФС Лікарчука - Яресько

  Кабмін у понеділок, 7 вересня, звільнив куратора митної служби Костянтина Лікарчука з посади заступника глави Державної фіскальної служби (ДФС).

  Таку заяву оприлюднила міністр фінансів Наталія Яресько на прес-конференції в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "За пропозицією пана Насірова (глава ДФС - Роман Насіров - Ред.) про звільнення пана Лікарчука з посади заступника глави ДФС Кабінет Міністрів задовольнив це подання", - сказала міністр фінансів.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", прокоментував відставку свого заступника і сам Роман Насіров: "Костянтин Лікарчук виявився абсолютно некомпетентною людиною, від самого початку роботи відверто саботував рішення керівництва, уряду та Мінфіну". За словами очільника ДФС, як керівник, він не побачив ніяких результатів у митному напрямі за останні три-чотири місяці, тому тепер буде розпочато пошук на цю посаду "кваліфікованої, незаангажованої та чесної людини". А до того часу, за його словами, він бере "повну відповідальність за прискорення реформ у митному напрямі абсолютно на себе".

  У повідомленні йдеться, що Лікарчук неодноразово критикував Міністерство фінансів, яке курирує ДФС, і главу ДФС Романа Насірова за спроби обмежити самостійність митниці. В інтерв'ю ЗМІ він заявляв, що в роботі ДФС закладений системний конфлікт між податковим і митним напрямами, і він не може ефективно реалізувати поставлені перед ним завдання через відсутність важелів управління митницею. Також Лікарчук заявив про корупційні схеми на митниці, яким начебто потурає Насіров.

  Як повідомляв 5.ua, 4 вересня 2015 року прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що Кабмін розглядає звільнення Костянтина Лікарчука. Нагадаємо, в інтерв'ю "5 каналу" голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив щодо Костянтина Лікарчука, що "після того як він нарешті сказав правду, сказав, що все контролюють знову люди Януковича, знову якийсь Хомутинник, куди його сьогодні перевели зранку? Його не зняли, йому нічого не пред'явили, його призначили, він знову заступник голови ДФС, але курирує він директорів санаторіїв у Криму. У Криму, і ця свистопляска триває". Також Саакашвілі звернувся до генерального прокурора України, глав МВС і СБУ у зв'язку з тим, що, на його думку, посадові особи ДФС, діючи умисно, за попередньою змовою, занижують митну вартість товарів на Київській і Херсонській митницях, завищують вартість ідентичних товарів на Одеській митниці, що призводить до штучного вимушеного перерозподілу товаропотоку.

  Попередній матеріал
  Під час заворушень під Радою "мали б спрацювати спецслужби" - десантник Віталій Шевченко
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики продовжують чинити провокації
  Теги:
  Loading...