zn.ua

Кабмін залучив до складу правління "Укрзалізниці" іноземців

  Кабмін на засіданні 7 жовтня 2015 року затвердив склад правління ПАТ "Українська залізниця", до якого увійдуть іноземні представники,

  Про це заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Реформа "Укрзалізниці" рухається далі. Сьогодні Кабмін призначив правління нового ПАТ "Українська залізниця". У вищому керівництві нової компанії будуть жінки та іноземці", - підкреслив міністр на своїй сторінці в мережі Facebook, не уточнюючи складу правління.

  За інформацією агенції, згідно з рішенням уряду до складу правління ПАТ "Українська залізниця" увійшли: виконувач обов'язків генерального директора "Укрзалізниці" Олександр Завгородній, директор із корпоративного управління та мотивації персоналу "Укрзалізниці" Оксана Марина, директор із інфраструктури "Укрзалізниці" Сергій Михальчук, директор із реформування, правової та майнової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

  Після отримання дозволу на працевлаштування до складу правління увійде радник міністра інфраструктури з питань реформування залізничного транспорту Штефан Хофсаес. Як повідомляє агенція, кожен з членів правління має відповідати за ефективну роботу з конкретно визначеними напрямами реформування - правове забезпечення, розвиток інфраструктури, комерційна робота, HR-політика. Склад правління заплановано розширити, щойно будуть відібрані інші кандидати, відбір п'яти осіб триває. Це урядове рішення набуде чинності після публікації відповідної постанови.

  Як повідомляв 5.ua, 19 серпня 2015 року Андрій Пивоварський заявив, що "Укрзалізниця" стане акціонерною компанією і до її правління можуть увійти іноземці. 

  Попередній матеріал
  Сьогодні виповнюється 9 років з дня вбивства Анни Політковської
  Наступний матеріал
  Російські ракети вже в Іраку (відео)
  Теги:
  Loading...