flickr.com

Кабмін виділив кошти на придбання 1 тис. шкільних автобусів - Яценюк

Транспортні засоби обіцяють закупити до початку нового навчального року

Кабінет міністрів України виділив кошти на придбання 1 тис. шкільних автобусів. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє "РБК-Україна".

"Для нас сьогодні основне завдання - це в 2016 році розпочати проект опорних шкіл в країні, забезпечити їх новими класами, забезпечити новою системою фінансування, забезпечити їх автобусами. І уряд виділив кошти на те, щоби спільно з місцевими громадами придбати 1 тис. автобусів в цьому році. І я дав доручення, щоб автобуси вже були придбані до початку нового навчального року", - сказав він під час візиту до школи №3 у місті Вишневе, що на Київщині.

На офіційній Facebook-сторінці прем'єр-міністра повідомляється, що для кабінету фізики цієї школи за рахунок освітньої субвенції з бюджету було придбано комп'ютерне обладнання. У дописі сказано, що минулого року уряд виділив 100 млн грн на оснащення шкіл новими засобами навчання. "Цього року ми даємо місцевим бюджетам 200 мільйонів гривень для того, зокрема, щоб українські діти користувалися новітніми технологіями", - йдеться в тексті.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy/?fref=ts"]

Як повідомляв 5.ua, уряд скасував безкоштовне харчування для учнів початкових класів. Водночас право на безкоштовне харчування мають діти із малозабезпечених сімей.

Попередній матеріал
Деканоідзе: Троян зможе зруйнувати кланову систему в карному розшуку, яка формується в Україні протягом 25 років
Наступний матеріал
У Львові син колишнього начальника ДАІ наїхав на поліцейського
Теги:
Loading...