Фото з відкритих джерел (пошук Google)

Кабмін виділить 50 млн грн на виготовлення українцям пластикових паспортів

  Сьогодні, 29 липня, Кабінет Міністрів має намір ухвалити рішення щодо виділення 50 млн грн для виготовлення українцям карток громадянина України, що є необхідним для запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом.

  Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну, передає "Укрінформ".

  "Для того, щоб кудись літати без віз, треба, щоб ми нарешті виконали всі технічні питання щодо безвізового режиму. В рамках лібералізації безвізового режиму уряд сьогодні приймає рішення про виділення коштів на виготовлення картки громадянина країни. Це одна з ключових умов, щоб ідентифікація і безпосередньо документ, який підтверджує особу в Україні, відповідав тим стандартам, які визначені в ЄС", - зазначив Яценюк.

  За його словами, уряд виділить 50 млн грн Державній міграційній службі. Прем'єр також наголосив на необхідності виконання необхідних для безвізового режиму з ЄС критеріїв.

  "У щотижневому режимі проводимо наради щодо виконання технічних пунктів по лібералізації візового режиму з ЄС. Є питання. Вимагаю конкретних дій від всіх органів державної влади щодо дуже чіткого виконання всіх критеріїв", - сказав Яценюк. 

  Нагадаємо, за словами Яценюка, внутрішні паспорти в Україні замінять ID-картками вже наступного року.

  Попередній матеріал
  Майже 80 працівників ДАІ Донецької області будуть звільнені за підсумками переатестації
  Наступний матеріал
  Гривня на міжбанку наближається до 22 грн/$
  Теги:
  Loading...