5 канал

Кабмін спростив акредитацію і перебування іноземних журналістів в Україні - Мінінформполітики

  Кабінет міністрів полегшив акредитацію та збільшив термін перебування іноземних ЗМІ на території України.

  Про це сьогодні, 25 вересня, на брифінгу щодо діяльності Міністерства інформаційної політики за серпень 2015 року заявив заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко.

  "В серпні ми провели колегію Міністерства політики за участю прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Було піднято досить багато питань... одним із результатів колегії було створення двох документів - це постанова Кабінету міністрів та проект закону, які полегшують перебування іноземних журналістів в Україні: збільшують термін перебування та спрощують його, ми це коротко називаємо спрощення акредитації", - сказав він.

  Також, за його словами, тепер українські військові можуть дивитися українське телебачення, навіть перебуваючи в низинах. "Впродовж серпня ми запустили великий проект передачі супутникових антен військовим. У військові частини було передано більше 100 антен... відтепер наші солдати, офіцери, можуть дивитися українське телебачення, навіть якщо вони знаходяться десь в низинах і відсутній сигнал", - зауважив заступник міністра інформполітики.

  Нагадаємо, на початку серпня в зоні проведення Антитерористичної операції було акредитовано більше 5 тис. журналістів.

  Попередній матеріал
  В Україні дозволили імпорт алкоголю без сертифікації УкрСЕПРО
  Наступний матеріал
  Президент нагородив Сенцова та Кольченка орденом "За мужність" І ступеня
  Теги:
  Loading...