dt.ua

Кабмін не скасовуватиме безкоштовний проїзд для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів - Розенко

  Кабмін не скасовуватиме безкоштовний проїзд для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів.

  Ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих або померлих ветеранів війни, інваліди I-III груп, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та я II категорій, зможуть і далі користуватися правом на безкоштовний проїзд, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

  "Кабінет Міністрів України не буде відміняти постанови №354 від 17.05.1993 та від №555 від 16.08.1994  щодо безкоштовного проїзду у громадському транспорті пенсіонерів за віком та інвалідів. Особи, які належать до категорій учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, інвалідів, чорнобильців І та ІІ категорій, з 1 червня цього року зможуть і надалі реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському і приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди", - пояснив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

  Крім того він зазначив, що рішення про пільговий проїзд зазначених категорій у метрополітені будуть прийматися органами місцевого самоврядування міст Києва, Харкова та Дніпропетровська. "Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" передбачені кошти на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на рівні минулого року в сумі 1,9 млрд грн, з яких на компенсаційні виплати за пільговий проїзд - 1,6 млрд грн ", - додав він.

  Попередній матеріал
  Суд у Харкові визначив дату допиту понад 50 потерпілих у справі антимайданівця "Топаза"
  Наступний матеріал
  Фіскальна служба оголосила про початок підготовки приєднання України до транзитної системи ЄС

  У Києві залишиться безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення - Кличко

  Житомирських перевізників зобов'язали перевозити двох пільговиків за рейс

  Сума пільг в Україні досягає сотень мільярдів гривень, в державі таких грошей нема – міністр соцполітики

  Кабмін відмінив пільги для металургів та експортерів електроенергії - Демчишин