Надія Андрухів_вибух_Львів 5.ua

Ізраїльські лікарі розповіли про стан постраждалої від теракту у Львові Надії Андрухів

  Стан стабільний, але жінка все ще без свідомості – так оцінюють ситуацію із Надією Андрухів ізраїльські медики.

  Напередодні жінку транспортували до медичного центру в Хайфі. Поруч із Надією її матір. Усі витрати на лікування взяла на себе українська сторона.

  Зазначимо, дільничний інспектор постраждала внаслідок теракту у Львові. Ізраїльські лікарі кажуть, що свідомість до пораненої має повернутися вже найближчим часом. 

  "До 6 ранку пацієнтка пройшла всі сканування тіла. На цей момент пацієнтка абсолютно стабільна, підтримує нормальне дихання за допомогою механічної вентиляції, підтримує прекрасне тиск без спеціальних ліків. Ми говоримо про те, що найближчі години буде прийнято рішення про те, які додаткові хірургічні втручання повинні бути проведені, і тоді ми зможемо говорити про те , щоб виводити пацієнтку з механічної вентиляції і привести її в повну свідомість", - розповів головний лікар медичного центру "Хорев" Роман Барак.

  Нагадаємо, вибухи сталися у вівторок зранку поруч із двома райвідділками міліції. Зловмисники влаштували під дверима розтяжки з бойовими гранатами. Постраждало двоє людей. Правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею – терористичний акт.

  Попередній матеріал
  На Донбас вирушило 86 хмельницьких правоохоронців
  Наступний матеріал
  Знайшлися $80 млн, які Курченко вивів з України
  Теги:
  Loading...