Павло Жебрівський 5.ua

Із весни Донеччина має перетворитися на будівельний майданчик – Жебрівський

  Протягом двох тижнів керівники всіх міст і районів області представлять свої пропозиції відносно інвестицій

  Донецька область вже з нинішньої весни повинна перетворитися на будівельний майданчик, ефективно використовувати наявний фінансовий ресурс для впровадження інвестпроектів. Про це у вівторок, 23 лютого 2016 року, на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський. 

  "З весни Донеччина повинна перетворитися на суцільний будівельний майданчик. Ми маємо для цього фінансовий ресурс, і завдання обласної влади – його ефективне використання", - написав Жебрівський, зазначивши, що відсьогодні протягом двох тижнів  обладміністрація розглядатиме пропозиції по містах і районах регіону щодо інвестицій у розвиток інфраструктури.

  Жебрівський наголосив: "Сьогодні у Донецькій облдержадміністрації починається серйозний етап роботи. Протягом двох тижнів керівники всіх міст і районів області представлять свої пропозиції відносно інвестицій в розвиток інфраструктури. Я хочу почути обґрунтування по кожному об'єкту. Заздалегідь ставив завдання, аби проекти дійсно були далекоперспективними. Ремонт 10 м труби не цікавить. Кошти виділятимуться тим територіям, які запропонують стратегічне бачення: комплексне оновлення комунальних мереж, модернізацію котельних, заходи з енергоефективності тощо". 

  Він також додав, що першими стартують місто Костянтинівка і Костянтинівський район: "Я особисто заслуховуватиму і затверджуватиму програми. Свої зауваження і резолюції також нададуть мої заступники і керівники профільних департаментів", - зазначив глава області.

  Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2015 року Жебрівський мав намір об'єднати шахти Донеччини в єдину компанію

  Попередній матеріал
  Заступник Квіта написав заяву про звільнення
  Наступний матеріал
  Капітан Вадим Махно: Російської імперії більше не буде ніколи – вони самі її вбили
  Теги:
  Loading...

  Жебрівський: Окрім КПП "Зайцеве" ситуація напружена довкола ще двох КПП на Донеччині

  Ще у двох пунктах пропуску на Донеччині напружена ситуація – Жебрівський

  Існує загроза повтору волноваської трагедії – Жебрівський

  Павло Жебрівський: Ми зробимо все, щоб Ахметов жив за законом

  Павло Жебрівський - інтерв'ю

  Жебрівський: Світогляд мешканців Донеччини суттєво не змінився