в'язні_США
5.ua

Із однієї з найбільш захищених в’язниць США загадковим чином втекли двоє вбивць

  В’язниця Шоушенк уже не в моді, тепер у центрі уваги опинилася в’язниця Клінтон. Уперше за півтора століття існування закладу звідти втекли двоє арештантів.

  Втечу здійснили як у найкращих голівудських блокбастерах. Двоє вбивць, один із яких сів на 25 років, а інший - довічно, сиділи в сусідніх камерах. Якимось чином вони пробили стіну і вибралися до вентиляційного тонелю і далі - за межі в’язниці. Як вони це зробили, де взяли інструменти, чому їх ніхто не почув - поки керівнитцво закладу пояснити не може. У штаті Нью-Йорк запровадили план із пошуку злочинців, яких вважають особливо небезпечними. Правоохоронці залучили для пошукової операції всі наявні ресурси: дві сотні поліцейських, собаки та гелікоптери. За діями підлеглих особисто стежить губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо.

  "Безсумнівно, це екстраординарна подія. Уявіть, в’язницю відкрили у 1865-му, і таке в них уперше. Якщо ще й оцінити спосіб, яким злочинці вибралися - це непересічний інцидент. Усі ці тоннелі, пробиті стіни... Чимало розрахунків і блискучо спланована операція", - коментує втечу злодіїв очільник штату.

  Попередній матеріал
  В небі над Донеччиною знищили російський безпілотник
  Наступний матеріал
  У Середземномор’ї вперше проводять спільні навчання військові кораблі РФ та Єгипту