topnews24.ru

Із 4 квітня на окупованому Донбасі розпочнуть примусовий призов на "військову службу" - ГУР

    Бойовики збираються мобілізувати чоловіків віком до 45 років

    Головною проблемою російського командування залишається брак охочих брати участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях Донбасу як серед місцевого населення, так і серед найманців – громадян Росії. Про втрати серед російських військових повідомляє прес-служба Головному управлінні розвідки Міноборони.

    Частка місцевих мешканців в загальній численності військового угрупування 1 та 2 АК ЗС РФ постійно знижується і, на теперішній час, не перевищує 35%.

    Аби доукомплектувати підрозділи та стримати масове звільнення, командування російських окупаційних військ ухвалило рішення з 4 квітня по 15 липня 2016 року провести примусовий призов на "військову службу" мешканців тимчасово окупованих територій Донбасу чоловічої статі віком до 45 років.

    Окрім того, з 14 березня буде виключена юридична можливість дострокового розірвання контракту за власним бажанням для російських найманців, які воюють "за контрактом".

    У ГУР також проінформували про подальший розвиток конфлікту за участю полковника ЗС РФ Бушуєва Олександра Миколайовича (Бушуев Александр Николаевич), командира 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ. Вчора, 11 березня 2016 року, командир батальйону цієї бригади заарештував полковника ЗС РФ Бушуєва через особисту неприязь, не сприймаючи останнього як командира з'єднання. Для врегулювання ситуації направлена комісія штабу Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ із Новочеркаська Ростовської області.

    Як повідомляв 5.ua, вчора у ГУР повідомили, що виявила в лавах бойовиків схильного до насильства кадрового полковника ЗС РФ Бушуєва.

    Попередній матеріал
    СБУ впіймала на хабарі підполковника поліції
    Наступний матеріал
    Прикордонники затримали бойовика "ДНР", який брав участь у бойових діях під Дебальцевим
    Теги:
    Loading...

    Донецький шахтар розповів про примусову працю в "ДНР"

    Солдати ЗС РФ відмовляються їхати на Донбас – туди примусово відправляють правопорушників

    Некомплект армії бойовики намагаються компенсувати за рахунок студентів - розвідка

    У "ДНР" планують запровадити "призов", незгодним погрожують ув'язненням та конфіскацією майна

    На півдні Донеччини бойовики розгорнули пункт прийому призовників - ГУР

    5 канал - трансляція наживо