"Інтергал-Буд" виграв суди щодо забудови на Десятинному провулку - УПЦ КП

  Скандал довкола будівництва на Десятинному провулку у Києві набирає обертів.

  УПЦ Київського патріархату заявляє про тиск з боку громадських організацій. Таким чином, вважають церковники, їх змушують відмовитися від послуг забудовника.

  Крім того, в УПЦ заявляють, що компанія "Інтергал-Буд" виграла суди, тож будівництво на провулку цілком законне. Київський патріархат спростував інформацію заступника голови Інформаційного управління УПЦ Андрія Ковальова. Він заявляв, що церква дала згоду на будівництво п'яти поверхів, а інші чотири забудовник звів на власний розсуд.

  Нагадаємо, 3 лютого питання законності робіт на Десятинному розглядала земельна комісія Київради. На засідання зайшли кілька людей у військовій формі з шевронами батальйону "Донбас" на чолі з настоятелем одного з київських храмів. Депутати зобов'язали забудовника, якого ЗМІ пов'язують з екс-депутатом регіоналом Володимиром Зубиком, знизити висотність будівлі.

  Будівництво триває на Старокиївській горі на залишках фундаменту палацу князя Володимира Х сторіччя. Сам фундамент, стверджують активісти, був знищений під час нинішньої забудови.

  Попередній матеріал
  В НБУ заявляють про узгодження з МВФ умов подальшого фінансування
  Наступний матеріал
  Як Київ пережив перший лютневий снігопад

  У Київраді просять призупинити будівництво у Десятинному провулку

  На 19 листопада перенесли розгляд справи щодо законності будівництва на Десятинному провулку у Києві

  Хрестом і силою. Забудову на Десятинному захищають тітушки і батюшка із семінаристами

  На Десятинному провулку знову будівельна техніка [відео]