Гузир запевнив, що між ним і Сакварелідзе немає "будь-якого конфлікту"

  В. о. обов'язків очільника ГПУ Володимир Гузир заявив, що в нього немає жодного конфлікту із заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе.

  Про це він сказав сьогодні, 5 липня, під час брифінгу щодо протидії корупції в прокуратурі. "Будь-якого конфлікту між мною і кимось із членів колегії апріорі бути не може. У нас конфлікт генеральний прокурор дуже швидко регулює своїм наказом… Ні конфлікта, ні тим паче – кримінального провадження стосовно Давида Сакварелідзе не було і не може бути", - запевнив він.

  Гузир, зокрема, наголосив на тому, що саме Давид Сакварелідзе керує підрозділом, пов'язаним із реформуванням прокуратури і підрозділами, які проводять розслідування щодо працівників ГПУ. "Саме це кримінальне провадження, де є наші високопосадовці, розслідується цим підрозділом, яким керує Давид Георгійович. Тому я не хотів би, щоб ми на цьому навіть загострювали увагу", - додав він. 

  Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомлялося, що проти заступника генерального прокурора України Давида Сакварелідзе відкрито кримінальне провадження стосовно проведення обшуків у головному слідчому управлінні ГПУ. 

  Попередній матеріал
  Президенти України та Казахстану телефоном обговорили врегулювання ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Україна створить резервний енергофонд на $1 млрд – постанова Кабміну