mediabusiness.com.ua

Гужва скаржиться на обшук у редакції газети "Вести"

  Державна фіскальна служба обіцяє незабаром надати всі роз’яснення і подробиці.

  Керівник медіахолдингу "Вести" і головний редактор газети з однойменною назвою Ігор Гужва заявив, що сьогодні, 18 червня, податківці заблокували роботу його холдингу. Про це він повідомив на свій сторінці у своєму Faceboоk.

  "Отже, у нас знову обшук: прийшли люди, назвалися податковою міліцією, виламали двері, увірвалися в приміщення, забарикадувалися, юристів не пускають", - цитує його скарги "Телекритика".

  Також Гужва опублікував у Faceboоk офіційну заяву щодо сьогоднішнього інциденту у редакції. Там зокрема, йдеться: "Нині приміщення повністю заблоковано. Юристів та адвокатів холдингу, а також інших працівників загарбники всередину не пускають. Заявляють, що представляють податкову міліцію і мають постанову суду на обшук у справі ТОВ "Вести мас-медіа" (хоча юридично ця компанія за даною адресою не знаходиться). Саму постанову юристам не показують. У цьому приміщенні знаходиться керуюча компанія холдингу, а також редакції газети "Вести" та журналу "Вести.Репортер". Таким чином, журналісти цих видань не можуть потрапити на свої робочі місця".

  Гужва пов'язує обшук у редакції із справою щодо сплати податків, у ході якої співробітників газети "Вести" викликали на допити. "Такі дії фіскалів тим більше дивні, враховуючи, що компанія і її співробітники в попередні дні активно працювали зі слідством, надаючи всі необхідні документи і дисципліновано з'являючись на допити", - написав головред.

  Керівник прес-служби Державної фіскальної служби Надія Веселова повідомила "Телекритиці", що офіційна заява із позицією відомства щодо сьогоднішнього обшуку у редакції газети "Вести" з'явиться на сайті ДФС найближчим часом.

  Нагадаємо, щодо медіахолдингу "Мультимедіа-інвест груп" Державна фіскальна служба України проводить слідство у за фактами фіктивного підприємництва та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. У свою чергу, Служба безпеки України веде проти керівництва холдингу кримінальне провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). У свою чергу, газета "Вести" заявляє, що звинувачення у підтримці виданням сепаратизму та брудні джерела її фінансування не відповідають дійсності.

  Попередній матеріал
  На Донеччині заарештували інформатора бойовиків так званої "ДНР"
  Наступний матеріал
  Рада ратифікувала угоду між Україною і ЄС про отримання фінансової допомоги
  Теги:
  Loading...