socportal.info

Грип та ГРВІ ширяться Україною: На Волині за останні три дні кількість хворих зросла у півтора рази

  Обласна інфекційна лікарня вщерть заповнена.

  Утім, медики заспокоюють: епідеміологічний поріг не перевищений. Нині в Луцьку хворіє трохи більше 30 людей на 10 тис. мешканців. А епідемпоріг - 72 людини. Із підтвердженим діагнозом - каліфорнійський грип - наприкінці минулого року госпіталізували 4 людини. Їх досі лікують.

  Смертельних випадків в області не зафіксували. Підвищення рівня захворюваності медики пояснюють сезонними особливостями. У цей період радять уникати велелюдних місць, вживати більше рідини та частіше мити руки. А от від самолікування радять утриматися, адже це часто призводить до ускладнень. 

  "Завантажена лікарня повністю... Ми в змозі обслуговувати те населення, яке буде госпіталізовуватися... Не всі хворі з грипом, респіраторними інфекціями, потребують стаціонарного лікування", - заявив Руслан Морочковський, Заступник головного лікаря волинської обласної інфекційної лікарні.

  Як повідомляв 5.ua, відсьогодні, 16 січня 2016 року, в Києві в рамках профілактичного карантину закрили школи. Садочки працюють у спеціальному режимі.

  Попередній матеріал
  Англійський журнал The Economist склав заголовки з назв композицій Девіда Боуї
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих в Буркіна-Фасо зросла до 27 осіб
  Теги:
  Loading...