5.ua

Гриневич визнала можливість несанкціонованого втручання в систему ЗНО

  Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич визнала, що технічна можливість втручання в систему ЗНО існує.

  В інтерв'ю "5 каналу" вона пояснила, що така можливість існує, але це являється порушенням інструкцій. До того ж можливе втручання не пройде безслідно.

  "Технологічно це можливо тільки при порушенні всіх інструкцій. І при цьому база, яка забезпечена і має певні свої системи захисту, буде нотувати це несанкціоноване втручання", - пояснила Гриневич.

  Вона повідомила, що Генеральна прокуратура вважає, що зміни до результатів оцінювання знань вніс один із представників центру оцінювання якості освіти - програміст. Раніше СБУ повідомила, що на електронній поштовій скриньці одного з керівників відділу Центру виявлено листування із зазначенням персональних даних учасників ЗНО та кількості балів, яку їм потрібно було поставити у відомості, а також розмірами грошової винагороди за ці протиправні дії. У помешканні чиновника правоохоронці виявили 134 тисячі доларів США, 80 тисяч гривень та 3 тисячі євро. Тривають слідчі дії.

  Попередній матеріал
  ООН проконсультує уряд України щодо реформування енергетики, інфраструктури та екології
  Наступний матеріал
  У Нікарагуа лінивець зробив селфі
  Теги: