facebook.com/arsen.avakov

Група МВС у Рівненській області затримала більше 2,5 тонн бурштину - Аваков

  Цієї ночі спеціальна група МВС у Рівненській області затримала більше 2,5 тонн незаконно добутого сонячного каменю, упакованого для відправлення за кордон.

  Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

  "Це не мішки з будівельним сміттям. Це мішки набиті янтарем! Рекордна за обсягом партія затриманого бурштину коштує за попередньою оцінкою близько $3 млн. Більш точно - вага і склад каменів по фракціях контрабандної партії і її вартість визначать експерти на місці в Києві, куди вантаж слідує при озброєній охороні", - йдеться у повідомленні.

  Аваков зазначив, що це велика підготовлена операція МВС та ДФС з викриття та припинення дій найбільшої злочинної групи, що діє в Рівненській області та паразитує на незаконному видобутку бурштину.

  "Буде продовження, з'являться прізвища - в минулому відомого одіозного депутата П., продажні правоохоронці та чиновники - ми свою роботу будемо робити. Але! .. ПОТРІБНО, як уже писав раніше - приймати закон, який регулюватиме державний контроль, видобуток і збут бурштину!", - додав Аваков.

  Зазначається, що вилучений бурштин буде проінвентаризовано і представлено публічно в найближчі години у Києві, щоб нічого з ним не "сталося". Потім камінь направлять до державної скарбниці.

  Нагадаємо, 3 серпня СБУ вилучила на Житомирщині у скупника $230 тис. та 23 кг бурштину.

  facebook.com/arsen.avakov

  Попередній матеріал
  На Донбасі 9 тис. російських військових, ще 60 тис. перебувають у Криму - Порошенко
  Наступний матеріал
  Угорщина відгороджується від Сербії повноцінним кордоном через мігрантів
  Теги:
  Loading...