president.gov.ua

Грошове забезпечення військових має бути збільшено - Порошенко

  Президент наголосив на необхідності збільшення фінансового забезпечення українських військових.

  В інтерв’ю українським телеканалам Глава держави нагадав нещодавно оприлюднену інформацію про те, що мінімальна заробітна плата поліцейського буде складати понад 6 тис. грн, йдеться у повідомленні на сайті Адміністрації Президента.

  "Наполягаю - грошове забезпечення захисника Вітчизни має бути не менше цього", - наголосив Президент.

  Порошенко зауважив, що у важкому 2016 році видатки на національну безпеку та оборону будуть  єдиними видатками, які не скорочуватимуться. "Впевнений, що це той максимум, який українська держава та платники податків можуть зробити для забезпечення національної безпеки та оборони", - заявив він.

  Окрім того, Глава держави наголосив на важливості підвищення ефективності використання бюджетних коштів. він також висловив подяку волонтерам за роботу та контроль при закупівлі продовольства, грошового, речового та медичного забезпечення, паливно-мастильних матеріалів, створенні інфраструктури та логістики, забезпеченні електронних закупівель.

  "За всі сфери, де була створена "волонтерським десантом" неможлива атмосфера для функціонування корупції, де розворушили болото, в якому безбідно жили десятки років, я хочу низько вклонитися волонтерам та тим небайдужим людям, які це зробили", - сказав Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 6 грудня 2015 року, начальник Генерального штабу Збройних Сил України, генерал армії України Віктор Муженко заявив, що з 1 січня планується підвищення зарплат військовим ЗСУ. 

  Попередній матеріал
  У Рівному на місці поховання героїв АТО та Небесної Сотні встановили козацькі хрести
  Наступний матеріал
  На найбільшій в Одесі менорі запалили першу свічку - у місті почали святкувати Хануку
  Теги:
  Loading...