YouTube / 5 канал

"Громадське радіо" отримає дозвіл на мовлення в окремих районах Донбасу - Артеменко

  "Громадське радіо" виграло тендер на радіомовлення в деяких районах Донецької та Луганської областей.

  Про це під час брифінгу щодо звіту роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

  "Нещодавно ми провели конкурс на радіомовлення, і ви знаєте, що дуже багато частот виграло "Громадське радіо" з міста Києва. Зараз на засіданні 13 серпня ми плануємо розглянути питання щодо дозволу на тимчасове мовлення "Громадському радіо", зокрема, в місті Волноваха, в місті Красноармійську, в місті Краматорську Донецької області, а також в місті Старобільськ та селищі Широкине Луганської області. На опрацюванні у нас зараз знаходиться звернення телекомпанії "ІРТА" місто Луганськ щодо здійснення тимчасового мовлення на території Луганської області в містах Старобільськ, Сватове, смт Біловодськ, Марківка, Білолуцьк і селі Зоринівка", - сказав він.

  За словами голови Нацради, тимчасове мовлення - це тимчасовий крок.

  "От, наприклад, ми видавали частоти "ІРТІ", компанії "Новини ТВ", але це є тимчасове, поки не буде відновлення тих компаній, чиє обладнання було зруйновано, або з якихось інших причин вони не могли запуститися. Наприклад, коли може мовити Луганська ОДТРК, ми відкликали цей тимчасовий дозвіл у компаніях "ІРТА" і запустили Луганську ОДТРК. Теж саме в місті Лисичанськ. "Новини ТВ" відключилися і почалося мовлення місцевої телерадіокомпанії "АКЦЕНТ", - зазначив Артеменко. 

  Нагадаємо, про важливість відновлення українського телевізійного мовлення на окупованих російськими терористами територіях напередодні заявляв і заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Андрусів у програмі "Експертна тема" на "5 каналі".

  Попередній матеріал
  Шоста хвиля мобілізації виконана на 50%, демобілізація пройде вчасно - замміністра оборони
  Наступний матеріал
  У Києві на Південному мосту обмежено рух до 22 серпня
  Теги:
  Loading...