Гройсман
5.ua

Гройсман пропонує провести публічні слухання щодо нових тарифів ЖКГ

  Публічні слухання щодо проблемних питань, зокрема і нових тарифів, закликав провести профільні комітети парламенту голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

  За його словами, на ці слухання треба запрошувати представників Національної комісії з регулювання енергії, Генеральної прокуратури й уряду, а головне - заслухати представників громадськості. І вже разом виносити спільні рішення.

  Проводити такі слухання Володимир Гройсман запропонував у перервах між ранковими та вечірніми засіданнями. Він також заявив, що парламентарі цієї п'ятниці можуть викликати на доповідь представників НКРЕ, міністра соціальної політики, генерального прокурора та представників "Нафтогазу".

  "Профільні комітети, наприклад з антикорупції ЖКГ та тарифів, не розглядали навіть попереднє питання щодо публічності та прозорості тарифів. Тому я запропонував, щоб в середу, профільні комітети запросили абсолютно всіх причетних до тематики тарифів і до тематики боротьби з корупцією, для того, щоб визначити, які будуть швидкі і принципові дії саме з боку українського парламенту. Я би хотів, щоб тарифи були відкритими, справедливими, і ні в кого не виникало питання як формується ціна на той чи інший енергоносій", - заявив спікер парламенту.

  Попередній матеріал
  Держдума РФ відмовилась вводити покарання за пропаганду насильства у ЗМІ
  Наступний матеріал
  Путін аналізує, чи зможе Україна себе захистити, і виходячи з цього буде приймати рішення – юрист

  Гройсман і Меркель обговорили реалізацію реформ в Україні та ситуацію на Донбасі

  Гройсман підписав постанову ВР про тимчасово окуповані території Донбасу

  Уряд надасть 7,3 млрд грн. місцевими бюджетами для ЖКГ

  Підвищення тарифів в сфері ЖКГ найближчим часом не буде - Мінрегіонбуд